• YURTDIŞI SINAVSIZ ÜNİVERSİTE
    • 0 505 656 34 51
    • YURTDIŞI SINAVSIZ ÜNİVERSİTE VİZE DANIŞMANLIĞI
    • 0 505 656 34 51
    • YURTDIŞI SINAVSIZ ÜNİVERSİTE
    • 0 505 656 34 51

YENİ ZELANDA

Neden Yeni Zelanda?

Binlerce öğrencinin öğrenim görmek ve ileride is hayatında aldığı eğitimi uygulayarak yenilikler keşfetmek için tercih ettiği yeni bir adres var artık; Yeni Zelanda… Hem yeni bir kültür tanımak hem de bu kültürün içinde değer kazanma imkanı sunan eğitimlerden yararlananlar ‘Yeni Dünya Sınıfı’nı oluşturuyorlar. Çünkü onlar Yeni Zelanda’da eğitiliyorlar…

 Hızla Gelişen Koşullar;

 Orada eğitim görmüş insanlara ‘neden Yeni Zelanda?’ diye sorduğumuzda bize çok çeşitli sebepler sundular. Bunlardan başlıcaları ülke insaninin arkadaşça yaklaşmaları, ozgur yasam seçenekleri, muhteşem lezzetteki yemekleri, ideal ücretle çalışma, harika manzara ve Yeni Zelanda insanının acık görüşlü, yenilikçi olmasıdır. Birçok ülkede tüm bu koşulları bir arada bulmak oldukça zor bu yüzden Yeni Zelanda kusursuzluğu arayanlar için vazgeçilmez bir adres.

 Yenilikçi Beyinlerle Çalışmak; Yeni Zelandalılar Kadına ilk seçme hakkı sunan, Everest Dağı’na ilk tırmanan ve atomun parçalanışını ilk keşfedenlerin bulunduğu bir topluluktur. Yaratıcı düşünceye değer verirler ve bunu diğerlerine aktarmakta da oldukça başarılıdırlar. Uluslararası öğrenciler Yeni Zelandalılarla aynı sınıfları paylaşırlar ve bu koşullarda onların kültürünü daha iyi tanıma fırsatı bulurlar. Seçtikleri kariyer yollarında yeni bir kesifleri varsa, buğunun dünyasında bunu uygulama fırsatları vardır.

 Dünya Standartlarında Enstitüler;Yeni Zelanda üniversiteleri, dünyanın en iyi üniversiteleriyle yarışmaktadırlar. Bu küçük ülkede ve bu küçük sınıflarda, öğrenciler alanlarında uzman eğitmenlerle bire bir eğitimden sonuna kadar faydalanabilmektedirler. Büyük beyinlerle çalışmak öğrenciyi daha fazla şeyi daha hızlı düşünme konusunda cesaretlendirir ve böylece öğrenme hızlanır. Herhangi bir Yeni Zelanda üniversitesinden mezun olmak uluslararası alanda size fark sağlar çünkü mezun olduğunuzda pratik ve teorik anlamda fazlasıyla yeterli olursunuz.

 Cennette Eğlence;

Muhteşem sahiller ve hayranlık uyandıran dağlar sadece birkaç dakikalık mesafede bulunduğu gibi kayak, kano, sura, balık tutmak ve dağ bisikleti için uygun alanlar oldukça fazladır. Yeni Zelanda’nın tertemiz olması ve muhteşem güzelliği büyüleyicidir. Onların ‘Bırak gitsin’ felsefesinden hareketle kendinizi bir an bungee jumping yaparken bulabilirsiniz. Ya da inanılmaz lezzetiyle Pasifik mutfağından bir şeyler yerken yeni arkadaşlarla sohbet edebilir ve daha önce hiçbir yerde içmediğiniz bir kahve tanımlıyor olabilirsiniz.

 İngiliz Eğitim Sisteminde Öğretim;

Yeni Zelanda eğitim sistemini dünyaca tanınan ve akredite edilen eğitim sistemi olan İngiliz Eğitim Sistemi ile aynı kalitede ve kapsamda vermektedir. İngilizce eğitim veren yerlerde okur ve kaliteli bir dereceyle mezun olursunuz. Yeni Zelanda öğrencilerine en prestijli eğitimi ekstra pahalılık gerektirmeden sunmaktadır

 Sıcak ve Misafirsever Çevre;

Yeni Zelanda güvenle yaşanabilecek bir yerdir ve sıcakkanlılık, misafirperverlik konusunda İrlandalılar kadar ünlüdürler. Konuşkan, acık, kolay anlaşılabilir ve gülmeye her an hazır insanlardır. Bu yüzden ortama kolaylıkla uyum sağlayabilir ve cevre edinebilirsiniz. Dünyanın Önde Gelen Program ve Kursları; Yeni Zelandalılar, kendi yapıları gereği, araştırmacı ve macera severdirler. Yenilikçi düşünce, araştırma ve keşfetmeyi her zaman desteklerler. Sonuç olarak, Yeni Zelanda diplomaları pratik, modern ve uygulanabilir methodlu eğitiminden dolayı dünya çapında saygı görmektedirler. Biyoteknoloji, fen ve deniz mühendisliği bölümlerindeki eğitimleri dünyada bir numaradır.

 Yüksek Kalitede Yasam Koşulları;

Dünya standartlarındaki eğitimi alırken aynı zamanda okuduğunuz ve yasadığınız yerin, tüm etkinliklere birkaç dakika uzaklıkta olduğunu hayal edin.. Halk taşımacılığı kaliteli ve arabalar yeterince konforludur. Çalışma saatleri dışında eğlenebileceğiniz harikalardiyari hemen kapınızın önünde… Essiz lezzetteki yemeklerden tadabilir, cool cafelerde oturabilir, kaliteli butiklerde alışveriş yapabilir, tiyatro ve sanat galerilerini gezebilirsiniz. Ya da ‘sır adisi efsane’lere ortak olabilirsiniz..