• YURTDIŞI SINAVSIZ ÜNİVERSİTE
    • 0 505 656 34 51
    • YURTDIŞI SINAVSIZ ÜNİVERSİTE VİZE DANIŞMANLIĞI
    • 0 505 656 34 51
    • YURTDIŞI SINAVSIZ ÜNİVERSİTE
    • 0 505 656 34 51

MIT ÜNİVERSİTESİ

MIT ÜNİVERSİTESİ

Çağdaş iş dünyasında geleceği görebilmek, bunun için isabetli öngörülerde bulunabilmek, gerekli bilgi,yetenek ve becerilere sahip profesyonel  akademik bir kadro ister.Tüm yıkıcı faktörlerin ortadan kaldırılması  ve mesleki sapmaları önlemek, çağdaş mesleki becerileri yakalayabilmek, müfredatını  ve ders içeriğini buna uyarlayabilmek için çaba sarf ediyor ve eğitim programlarını buna göre uyarlamaktadır.

Amaç; Kabiliyetli ve mesleki eğitimini geliştirmiş kalifiye eleman yetiştirmektir.

MIT  Üniversitesi, profil olarak öğrencilerine eğitim ortamında başarılı olabilmeleri için gereken her türlü olanağı sağlayan, bünyesinde uluslar arası üne sahip akademik kadrosu  olan lider konumundadır.

MIT  ÜniversitesiLisans eğitimi yanı sıra, Master  ve Doktora çalışmaları da kaliteli müfredat ile öğrencilerine sunmaktadır.

MIT Üniversitesi öğrencileri, edindikleri  teorik bilgileri pratikte de uygulayabilmek için her türlü olanağa sahiptir. MIT ÜniversitesiTürkiye Yüksek Öğretim Kurulu ( YÖK ) tarafından tanınmaktadır.

MIT ÜniversitesiMakedonya da eğitim veren özel üniversitelerden biridir. MIT Üniversitesi eğitim ücreti bütün bölümler için yıllık 3000 €. Bütün bölümlerde eğitim süresi 3 + 2 yıl.İlk 3 yıl lisans eğitimi, ve devamında istenirse 2 yıl Master programı.

Makedonya Devlet üniversiteleri nde olduğu gibi MIT üniversitesi nde ilk yıl hazırlık eğitimi verilmektedir ve hazırlık eğitim ücreti 500 €.

MIT Üniversitesi Resmi web sayfası : http://www.mit.edu.mk/

MIT Üniversitesi Fakülteler

Bilgİsayar  Fakültesi

İşletme – Yönetim  Fakültesi

Mimarlık  Fakültesi

Hukuk   Fakültesi

Psikoloji

Gastronomi

Turizm Otelcilik