• YURTDIŞI SINAVSIZ ÜNİVERSİTE
    • 0 505 656 34 51
    • YURTDIŞI SINAVSIZ ÜNİVERSİTE VİZE DANIŞMANLIĞI
    • 0 505 656 34 51
    • YURTDIŞI SINAVSIZ ÜNİVERSİTE
    • 0 505 656 34 51

MAKEDONYA AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

MAKEDONYA AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

Üsküp Amerikan Üniversitesi (uacs)
University American College Skopje


Vizyon Eğitim Grubu; 21.06.2013 tarihinde Üsküp-Amerikan Üniversitesi ile resmi olarak işbirliği anlaşması imzalamıştır.Bu anlaşma gereği firmamız, University American College-Amerikan Kolej Üniversitesi Türkiye resmi temsilcisidir.


Amerikan Kolej Üniversitesi, 2005 yılında kurulmuştur ve Makedonya Cumhuriyeti nin nadir bağımsız özel üniversitelerinden biridir. Üniversite Amerika ve Avrupa tecrübelerinden yola çıkarak daha yüksek standartlara sahip bir eğitim elde etmek için hizmet vermektedir.

University American College Skopje-Üsküp Amerikan üniversitesi (UACS), özenle hazırlanmış eğitim müfredatı,bulundurduğu profesyonel literatür,
seçkin yazarların çalışmaları ve "Amerikan Way" eğitim standartları ile kaliteli bir eğitim imkanı sunmaktadır.

Makedonya - Amerikan KolejiAvrupa ve Amerika eğitim programları uygulayan yenilikçi stratejiler ve  dünyanın her yerinden iş piyasasında kendinizi hazır hissetmenizi sağlayacak mükemmel bir üniversitedir. Üsküp-American College (uacs) de alacağınız lisans, yüksek lisans eğitimi  ile kendinizi global iş dünyasına hazırlayacak veya mevcut konumuzu daha da geliştirebileceksiniz.

Makedonya – Amerikan Üniversitesi (UACS)Makedonyada eğitim veren özel üniversitelerden biridir ve 2005 yılında kuruldu. Özel üniversiteler arasında, Avrupa eğitim müfredatını en iyi uygulayan bir üniversitedir. Makedonya üniversiteleri arasında, kendinizi Amerika da eğitim alıyormuş gibi hissedeceğiniz bir üniversitedir UACS.

Makedonyada üniversite eğitimi düşünüyorsanız mutlaka American College üniversitesini incelemenizi öneririz. Makedonya- Amerikan üniversitesi tam anlamıyla Avrupa eğitim sistemini uygulamaktadır. Bu hızlandırılmış bir lisans lisans programı hem de lisansüstü düzeyde genişletilmiş çalışmaları içerir. Üniversite de hızlandırılmış eğitim sistemi ile Lisans ve yüksek lisans düzeyleri için programlar 3 +1 +1 yıl içinde tamamlanması için tasarlanmıştır.

Üsküp Amerikan Üniversitesi (UACS), tüm insanların eğitim ile zenginleştirilmesi anlayışı üstüne kurulmuştur, İş artıracak ileri derecede bir diploma, yada sahip olduğunuz pozisyonu ilerletmek için, UACS geleceğe  dair yapacağınız gerçek seçenektir.

UACS, güçlü katılımcı merkezli öğrenme, uygulama yoluyla öğrenme, staj, iş dünyası ve misafir öğretim elemanları 
desteğinde gerçek iş dünyasında eğitim almanın ayrıcalığını sunuyor öğrencilerine.

Amerikan Üniversitesi - University American College Skopje;Makedonya Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı, İşletme Eğitim Birimleri Akreditasyon Konseyi (ACBSP-USA), Avrupa İşletme Eğitim Birimleri Konesyi (ECBE-EU) ve Türkiye Cumhuriyeti Yükseköğrenim Kurumu (YÖK) kurumları ile uyumlu eğitim müfredatı sunmaktadır.

Makedonya-Amerikan Üniversitesi eğitim ücretleriMakedonca ve İngilizce olmak üzere 2000 € ile 2600 € arasında değişmekte. Üniversitemizde ilk yıl, öğrencinin tercihine göre Makedonca dil eğitimi yada İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Bölüm ücretleri aşağıda belirtildiği gibidir.

Üniversite Resmi LİNK; http://www.uacs.edu.mk/

Üniversite Eğitim Ücretleri için http://www.uacs.edu.mk/documents/prospective-students/tuition/tuition_156.aspx

Amerikan Üniversitesi FAKÜLTELER

İŞLETME EKONOMİSİ VE YÖNETİMİ 2600 €
İngilizce ve Makedonca 

-Yönetim, 
-Pazarlama 
-Finans.

MİMARLIK VE TASARIM FAKÜLTESİ 2000 €
Makedonca


BİLGİSAYAR BiLİMLERİ ve BİLİŞİM TEKNOLOJİSİ 2600 €
İngilizce ve Makedonca

-Yazılım Mühendisliği 
-Bilgisayar Ağları

SİYASET BİLİMİ 2000 €
İngilizce ve Makedonca

- İnsan Hakları
- Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi
- Uluslararası İlişkiler ve İş ile Diplomasisi.


YABANCI DİLLER 2000 €


HUKUK FAKÜLTESİ 2000 €

(Makedonca)