• YURTDIŞI SINAVSIZ ÜNİVERSİTE
    • 0 505 656 34 51
    • YURTDIŞI SINAVSIZ ÜNİVERSİTE VİZE DANIŞMANLIĞI
    • 0 505 656 34 51
    • YURTDIŞI SINAVSIZ ÜNİVERSİTE
    • 0 505 656 34 51

FON ÜNİVERSİTESİ

FON ÜNİVERSİTESİ 

 

makedonya egitim,makedonya üniversite egitimi,makedonyada oku,makedonya özel fon üniversitesi

Makedonya Fon Üniversitesi Makedonya Üniversiteleri,Fon Üniversitesi makedonyada egitim,makedonya universiteleri makedonya egitim,makedonya üniversitesi

Fon Üniversitesi, 2002 yılında kurulmuş özel üniversitedir.

Makedonya-Üsküp te eğitim veren Fon ÜniversitesiMakedonya ve Balkanlar da en büyük ve en modern kampüse sahip üniversitelerden biridir. Modern eğitim araç ve gereçlerine sahip olan Fon University, adını yurtiçinden ve yurtdışından sahip olduğu akademisyen kadrosuyla durumaktadır.

Hayal ettiğiniz akademik ünvanı elde etmek istiyor ve bunun için yurtdışında eğitim almayı düşünüyorsanız, mutlaka Fon Üniversitesini incelemelisiniz. Avrupa Yükseköğretim de on trednleri takip eden ve uygulamaya koyan Makedonya Fon Üniversitesi, Makedonya nın başkenti Üsküp te sizi bekliyor.

Fakülte seçimi her öğrencinin hayatında alacağı önemli kararlarından biridir. Bu göz önüne alındığında Fon Üniversitesi, bu konuda öğrencilerine önemli avantajlar sunmaktadır. Üniversitemiz bu eğitimde öğrencilerine staj imkanı sunmakta.

Siz sevgili öğrencilerimizin geleceğe yatırımlarında üniversite yıllarının önemli bir yeri vardır. Fon Üniversitesi, akademik çalışmaları ve öğrencinin öğrenim-eğitim sürecine aktif katılımları ile sizleri profesyonel şekilde günlük yaşamın sorunlarına hazır hale getirmektedir.

Fon Üniversitesi, 42 den fazla avrupa ülkesinde 300 den fazla konferans ve seminerlere katılmış-katkıda bulunmuş, bu çalışmaların  verdiği bilgi ve tecrübe ile öğrencilerine eğitimleri boyunca değil, akademik kariyeri boyuncailerisi içinde önemli bir bilgi birikimi sunmaktadır.

Fon Üniversitesi; Orta ve Doğu Avrupa Üniversiteler Birliği üyesidir
Uluslararası Üniversiteler Konseyi üyesidir.

Makedonya Fon Üniversitesi Sırbistan, İtalya, KKTC, İspanya, Fransa, Arnavutluk, Bosna Hersek, Bulgaristan, Rusya, Hindistan, Ukrayna ülkelerinde bir çok üniversite ile işbirliği yanısıra

Türkiye Üniversiteleri; Bülent Ecevit ÜniversitesiAtatürk ÜniversitesiYıldız Teknik Üniversitesiİzmir-Katip Çelebi Üniversitesi,Girne  Amerikan Üniversitesi-Kıbrıs (Girne American University), TOBB Ekonomi  ve Teknoloji Üniversitesi gibi önemli eğitim kurumları ile işbirliği vardır.

Fon Üniversitesi, diğer Makedonya Üniversiteleri gibi  Bologna süreci ilkeleri ve (ACTS) Avrupa Kredi Transfer Sistemiuygulmaktadır. Makedonya Fon Üniversitesi bölümler yıllık eğitim ücreti 2000 €.

Fon üniversitesi Resmi Link; http://www.fon.edu.mk

Fon Üniversitesi FKÜLTELER

HUKUK FAKÜLTESİ

EKOMOMİ FAKÜLTESİ

BİLİŞİM BİLGİSAYAR

TASARIM MULTİMEDYA

YABANCI DİLLER

SİYASET BİLİMİ ve DİPLOMASİ 
(Uluslararası İlişkiler
)

DEDEKTİFLİK ve KRİMİNOLOJİ

SPOR YÖNETİMİ

MİMARİ MÜHENDİSLİK